Blog — slim je in RSS
Co byste neměli nosit v peněžence

Do peněženky patří jen peníze, nejnutnější doklady a platební karty. Takový je ideál, ke kterému by se měla každá pánská peněženka přiblížit. Realita je ovšem jiná a proto bych se rád v tomto článku věnoval věcem, které do peněženky nepatří a vysvětlení proč.

Čtěte více →Slim je in

Tlustá peněženka zní skvěle. Pokud je napěchovaná bankovkami… Jakmile ovšem přetéká věrnostními kartičkami, nákupními seznamy, půl roku starými účtenkami a bůhví čím vším ještě, pak je to spíš trn v zadku. Skoro doslova. Udělejte své kapse službu, ulevte kalhotám, udělejte prostě něco pro sebe.

Čtěte více →Jak ztenčit peněženku

Je to taková blbůstka, že? Tenká peněženka. Říkáte si: Jako dobrý, ale zas takový terno to nebude. Doteď jsem žil s normální šrajtoflí, tak proč bych měl najednou začít dělat vývrtky z toho, že všechno musí být slim… Jenže ono to ve skutečnosti není tak jednoduché. Trochu to přeženu a dovolím si parafrázovat Steva Jobse, resp. úryvek z knihy Insanely Great, kterou si můžete koupit třeba na Amazonu.   “Když se podíváte na nějaký problém a on se zdá být opravdu jednoduchý, můžete si být téměř jisti, že nechápete jak komplexní ve skutečnosti je. Pak se do něj dostanete a zjistíte, že je opravdu komplikovaný a přijdete s řadou spletitých řešení. To jste přibližně uprostřed řešení a to je právě...

Čtěte více →