O Charlestonovi


Mít kapsu skoro prázdnou? Nevadí! Ba naopak, je to žádoucí! Když jsem naposledy vytáhl z kapsy od kalhot peněženku o rozměrech menšího Volkswagenu, řekl jsem si jednoduše dost. Přece musí existovat i peněženka, která člověku neutrhne opasek nebo neprotrhne sako.

A tak začalo hledání ideální peněženky

Takové, do které se vejde vše, co muž v peněžence potřebuje. Peněženky, která se vejde do kapsy bez toho, aby znejistila centrum rovnováhy tím, že se sama stane těžištěm. Peněženky, která bude elegantní, odolná, příjemná na dotek a používání. Takové, která spojí funkčnost, styl a dostupnost. 
Po měsících marného pátrání nezbylo, než takovou vyrobit. A s první peněženkou vznikla radost. A s radostí postupně hrdost. A nakonec myšlenka. Ba co víc, hnutí! Hnutí za tenké peněženky, které budou muži nosit s hlavou vztyčenou. Které z kapsy vytáhnou ne proto, že je tíží a otravují... Vytáhnou je proto, že se chtějí pochlubit. Hledání bylo u konce. První prototypy byly odladěny a série Harlem byla připravena potěšit své první majitele.

A tak vznikl Charleston

Pojmenován po mém synovi, připraven přivést muže na správnou cestu. Na cestu, po které půjde s lehkostí sobě vlastní. Na cestu, při níž bude svůj. Na cestu, na které ho nebude nic tížit... a ze všeho nejméně obří peněženka.

Protože život je moc krátký na to, chodit s tlustou peněženkou.

Život je moc krátký na to, chodit s tlustou peněženkou